Про це пише СобКор.
Наприклад, вживання соків різних рослин і трав, таких як алое, часник цибуля та інші. Багато хто вважає, що соком часнику чи цибулі досить забризкати в ніс, щоб позбавити людину від простудного нежитю або від гаймориту.
Лікарі не рекомендують вдаватися до такого способу лікування, адже цей сік може порушити слизову оболонку органів дихання і призвести до ще більших проблем. Іноді дітям при нежиті закапують грудне молоко. Це, за словами фахівців, теж неправильне лікування. За їхніми словами, грудне молоко не врятує від нежитю, а лише посилить про явище шкідливих мікробів.
Читайте також: Лікарі розповіли про небезпеку кухонного посуду
Також багато хто вважає, що при підвищеній температурі необхідно натирати шкіру спиртом. Це не так. Мало того, що спирт сушить шкіру, ще й можуть виникнути проблеми з непереносимістю. Також частина спиртовмісної рідини може вбратися в організм. Особливо, зазначають лікарі, це протипоказано дітям, адже може викликати алкогольну інтоксикацію.
Лікувати ангіни та застуди парою вареної картоплі - теж не варіант. Гаряча пара може викликати у хворого із запаленням горла чи носа запальні процеси.