Згідно з даними нового дослідження, у добрих і чуйних дітей існує велика ймовірність того, що вони будуть бідними в дорослому житті, повідомляє СобКор.нет
Експерти з Університетського коледжу Лондона і бізнес-школи Columbia проаналізували дані більш ніж трьох мільйонів людей і виявили, що недоброзичливі особистості в середньому виявлялися багатшою за інших.
Вони спостерігали за дітьми протягом їхнього подальшого життя і безпосередньо за дорослими.
Приємність у всіх відносинах і поступливість корелює з більш низькими доходами і кредитними балами, з меншими накопиченнями і більш високими боргами в цілому.
Вчені спробували розібратися, чому це відбувається, і вони прийшли до такого висновку: люди з позитивними якостями особистості показують гірші наслідки у фінансовому плані не тому, що вони більшою мірою готові до компромісів, а тому, що вони просто менше піклуються про гроші і відповідно гірше ведуть свої фінансові справи.
Доктор Сандра Мац з бізнес-школи Columbia сказала: "Отримані результати допомагають нам зрозуміти один з можливих факторів, що лежать в основі фінансових труднощів, які можуть мати серйозні наслідки для добробуту людей".
"Доброта і довірливість призводить до фінансових витрат, особливо у тих, у кого немає коштів для компенсації таких якостей їх особистостей".
Дослідники зробили висновки на підставі двох онлайн-показників в ході національного опитування: даних банківських рахунків і загальнодоступних географічних даних.
Дослідники також по наявними даними визначили відповідність особистостей з позитивними якостями і фінансових показників по двох областях Великобританії, де в середньому був однаковий рівень доходу на душу населення.
Цікаво, що в місті, який набрав значно більше балів за ступенем поступливості населення, банкрутств було на 50 відсотків більше.
"Попередні дослідження показали, що чуйність і поступливість було пов'язано з більш низьким кредитним рейтингом і доходами".
Читайте також:
"Ми хотіли дізнатися, чи правильно це співвідношення для інших фінансових показників, і якщо так, то добре було б зрозуміти, чому хороші хлопці, схоже, виявляються серед відстаючих".