DataLife Engine > Спорт > Голкіпер збірної України пропустив два голи в дебюті за «Леганес»

Голкіпер збірної України пропустив два голи в дебюті за «Леганес»

Голкіпер «Леганес» і збірної України Андрій Лунін відіграв 90 хвилин у першому матчі 1/16 фіналу Кубка Іспанії проти «Райо Вальєкано».

Дебют Луніна в іспанському футболі пройшов без особливого блиску - Андрій пропустив два голи і зробив лише один сейв, пише СобКор.нет

Перший раз м'яч у воротах українця виявився на 15-й хвилині - форвард «Райо Вальєкано» Альваро Гарсія обікрав захисника «Леганес», увійшов у штрафний майданчик і з близької дистанції розстріляв Луніна.

До другого взяття воріт також привели неузгоджені дії захисту «Леганес». У Луніна не було ніяких шансів виручити свою команду після удару Алегрії з декількох метрів.

«Леганес» відігрався з рахунку 0: 2, але фаворитом пари став «Райо Вальєкано». Матч у відповідь 1/16 фіналу Кубка Іспанії відбудеться 5 грудня в Мадриді.

Нагадаємо, Андрій Лунін влітку на правах оренди перейшов з «Реала» в «Леганес». У чемпіонаті Іспанії українець на поле ще не виходив.

Леганес - Райо Вальєкано 2: 2
Голи: Ен Незірі, 31, 72 - Альваро Гарсія, 15, Алегрия, 21.

Леганес: Лунін - ньом, Кеннет Омеруо, Сіовас, Р. Гарсія - весго, гумбо - Ель Жар, Ерас (Оскар, 66), Ролан (Каррільо, 73) - Ен Незірі (Авилес, 82).

Райо Вальєкано: Димитріївського - Веласкес, Ба, Дорадо, Акьеме - Трехо (Гальварес, 82), Імбула, Посо (Морено, 77) - Бебе (Бангура, 74), Алегрия, Альваро