DataLife Engine > Спорт > Два «золота» на турнірі: українські легкоатлети вражають в Італії

Два «золота» на турнірі: українські легкоатлети вражають в Італії

Українські спортсменки Наталія Прищепа і Анна Плотіцина перемогли в міжнародному легкоатлетичному турнірі, який відбувся в Падуї.

Про це пише СобКор.

Наталія Прищепа, яка є дворазововою чемпіонкою Європи з бігу на 800 м, була просто-таки на висоті на турнірі в Італії. Цю дистанцію в Падуї вона подолала за 2.00,37 хв.

Анна Плотіцина, яка є майстром на спринтерських бар'єрах, попри надскладний для себе рік і травми виборола перемогу і показала найкращий результат нинішнього сезону – 13,13 с.

Катерина Табашник у секторі для стрибків у висоту з третьої спроби подолала 1,95 м і посіла друге місце.

Такий же результат у Марії Ласіцкене, яка виступає під нейтральним прапором, проте показаний у першій спробі, тому саме вона і стала переможницею змагань.

Трійку найсильніших замкнула Юлія Левченко – 1,93 м.