Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/user2955/sobkor.net/engine/classes/templates.class.php on line 243 Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/user2955/sobkor.net/engine/modules/sitelogin.php on line 153 DataLife Engine > Версия для печати > Меган Маркл змусила принца Гаррі звернутися до психолога
DataLife Engine > Шоу-биз > Меган Маркл змусила принца Гаррі звернутися до психолога

Меган Маркл змусила принца Гаррі звернутися до психолога

Принц Гаррі займається ментальним здоров'ям.

Принц Гаррі, за порадою дружини Меган Маркл, вирішив зайнятися своїм психологічним здоров'ям та позбавитися дитячих травм. Повідомляється, що онук королеви Великобританії регулярно відвідує психолога у Сполучених Штатах, повідомляє СобКор.

Терапія вже дала результати. У розмові зі співвласником LinkedIn Рідом Хоффманом принц Гаррі похвалив американський підхід до психологічних консультацій. За словами принца, між США та Великобританією в цьому разі є величезна різниця.

"Тут, у Каліфорнії ви кажете, наприклад: "Я попрошу свого психотерапевта зателефонувати вашому". Водночас у Великій Британії це звучить так: "Який психотерапевт? Чий психотерапевт? Я не маю психотерапевта", - говорить представник королівської родини.

Читайте також: Королева Летиція зачарувала українською вишиванкою. Фото

Він також заявив, що безліч разів був близький до повного зриву. Здається, зараз все під контролем. Меган Маркл вирішила допомогти чоловіку зайнятися ментальним здоров'ям та не переносити свої внутрішні травми у суспільство та родину.Вернуться назад