Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/user2955/sobkor.net/engine/classes/templates.class.php on line 243 Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/user2955/sobkor.net/engine/modules/sitelogin.php on line 153 DataLife Engine > Версия для печати > Королева Летиція зачарувала українською вишиванкою. Фото
DataLife Engine > Фото > Королева Летиція зачарувала українською вишиванкою. Фото

Королева Летиція зачарувала українською вишиванкою. Фото

Стало відомо, хто вишив цю сорочку.

Іспанська королева Летиція неодноразово підтримувала Україну. Зокрема, вона носила українську вишиванку, яку підготувала українка. Виявляється, ця майстриня багато років живе в Мадрид. Її ім'я – Ольга Соловей. Жінка родом з Івано-Франківська. Вишивання – її хоббі, повідомляє СобКор.

Як розповіла Ольга журналістам, вона вишивала сорочку ще до початку війни. Вона не могла навіть уявити, що її роботу одягне королева Іспанії.

Українка розповіла про історію вишиванок та зазначила, що за часів Радянського Союзу їх було заборонено носити у громадських місцях. Дорогі серцю вишиванки українці ховали вдома, у скринях. На початку березня представник королеви зайшов в один з головних українських магазинів Мадрида та купив там сорочку. Згодом дружина короля Філіпа VI з'явилася в ній на публіці.

Читайте також: Німеччина проголосувала за надання Україні важкого озброєння

У вишиванці з'являлася і старша дочка королеви Летиції – принцеса Леонор під час зустрічі з українськими біженцями.

Королева Летиція зачарувала українською вишиванкою. Фото

Вернуться назад