DataLife Engine > Фото > "Дім Ґуччі" здаватимуть в оренду: кожен охочий може пожити на розкішній віллі. Фото

"Дім Ґуччі" здаватимуть в оренду: кожен охочий може пожити на розкішній віллі. Фото

Мрія для тих, хто хоче відчути життя в стилі "Ґуччі".

Днями на великих екранах з'явиться нова робота Рідлі Скотта "Дім Ґуччі". Картина зібрала таких зірок як Леді Гага, Адам Драйвер та Джаред Лето. Фільм знімали на віллі Бальбіано. Тепер розкішний палац 16 століття планують здавати на Airbnb. Вже зараз зрозуміло, що пропозиція користуватиметься чималим попитом як серед любителів історії, так і серед шанувальників нового фільму, повідомляє СобКор.

Вілла з'явиться в оренді з 6 грудня. Охочі можуть пожити тут не більше однієї ночі. За цей час можна ознайомитися з пишними садами, фресками епохи бароко та позолоченими інтер'єрами.

Палац під назвою Бальбіано знаходиться в італійській комуні Оссуччо. Це заміська резиденція сім'ї Бальбіано. Вона була у власності кардинала Толомео Галліо та кардинала Анджело Марія Дуріні. Вони перетворили будинок на витвір мистецтва та справжній музей. На віллі влаштовували бали та фестивалі. Під керівництвом французького дизайнера Жака Гарсії її нещодавно реставрували.

Читайте також: Кейт Міддлтон на честь 40-річчя прикрасила обкладинку модного глянцю

Наразі відчути себе знатною особою можуть всі охочі. Щоправда, для цього треба мати вільні 1 126 доларів. За цю суму можна провести добу у двомісному номері на віллі. Гості можуть гуляти по віллі, користуватися відкритим басейном та приватним пірсом.

Вернуться назад