DataLife Engine > Фото > Гелловін – 2021: найактуальніші образи для вечірок. Фото

Гелловін – 2021: найактуальніші образи для вечірок. Фото

Час обирати образ та вирушати на вечірку.

31 жовтня любителі полоскотати нерви будуть святкувати День всіх святих. Це чудовий привід відвідати вечірку та зголоситися на незвичайний експеримент зі зовнішністю. Для всіх, хто не планує сидіти вдома на Гелловін, пропонуємо найактуальніші образи для жахливих вечірок, повідомляє СобКор.

Всі ці образи можна підлаштувати під себе в залежності від наявного одягу та косметики. Ось декілька ідей, які можуть надихнути вас.

Вампіри. Це справжня класика. Спробувати цей образ можна, використавши мінімальний набір косметики та допоміжних матеріалів. Достатньо зробити шкіру блідною та підкреслити губи червоною помадою. Добре виглядають сліди "крові" біля губ, чорні чи червоні лінзи, накладні гострі губи. В одязі обирайте чорний колір, шкіру.Лялька Біллі. Фільми "Пила" все ще актуальні. Проявіть креативність у макіяжі та стриманість у одязі. І образ, який лякав всіх у 90-х готовий.Клоун. Фільми і книга "Воно" вивели клоунів на новий рівень. Можна спробувати повторити образ того самого клоуна, чи обрати більш комічний варіант.Відьма. Цікавий вибір для дівчат, які не стримують сексуальність та жіночність. Відьми завжди будуть у моді. Поле для експериментів просто величезне!Харлі Квінн. Бешкетниця Харлі виділялася незвичайною зачіскою та татуюваннями на обличчі. Подружка Джокера знає, як дивувати. Обов'язкові атрибути – кеди та бита.Читайте також: [url=https://sobkor.net/sport/26849-ronaldu-znovu-stane-batkom-dzhordzhna-vagtna-bliznyukami.html]Роналду знову стане батьком – Джорджіна вагітна близнюками[/url]

Вензді Аддамс – чорноволоса дівчинка з "Сімейки Аддамс". Вона носить чорні сукні та блідний макіяж. Образ не потребує багато сил та фантазії.Малефісента. Роги в стилі цієї чарівниці можна купити чи зробити самостійно. У пригоді стане чорна сукня та червона помада.

Вернуться назад