DataLife Engine > Фото > Кейт Міддлтон в твідовому піджаку поспілкувалася з вчителями. Фото

Кейт Міддлтон в твідовому піджаку поспілкувалася з вчителями. Фото

Новий образ герцогині.

Навіть в дистанційному форматі Кейт Міддлтон продовжує виконувати свої королівські обов’язки. Робить вона це за допомогою відеозв’язку. Цього разу 39-річна герцогиня поспілкувалася з вчителями британської школи Ribbon Academy, повідомляє СобКор.

Приводом для розмови стала її співпраця з благодійним фондом дитячого психічного здоров'я Place2Be. Організація опікується психічним здоров’ям не тільки учнів, але і їх вчителів в умовах пандемії.

«Ви - рятувальний круг для багатьох сімей. Я знаю, що це вимагає величезних зусиль, енергії і терпіння. Спасибі вам за ту важку роботу, яку ви щодня виконуєте для дітей», - заявила вона в розмові.

Як і інші батьки, Кейт Міддлтон на дистанційному навчанні довелося пригадувати шкільну програму та змушувати своїх дітлахів відповідально ставитися до уроків. Тож вона на власному досвіді відчула, як складно втримувати уваги дітей.

Читайте також: Меган Маркл і принц Гаррі вперше показали інтер’єри свого будинку за 15 мільйонів. Фото

Герцогиня вкотре виглядала стильно та ідеально. Для відеозустрічі вона вдягнула синій твідовий піджак від Rebecca Taylor, а волосся зібрала в звичний кінський хвостик.


Вернуться назад