DataLife Engine > Фото > Принц Гаррі та Меган Маркл повернули «короні» 3 млн доларів. Фото

Принц Гаррі та Меган Маркл повернули «короні» 3 млн доларів. Фото

Вони отримали фінансову незалежність від Великої Британії.

Принц Гаррі та Меган Маркл зробили останній крок на шляху до фінансової незалежності. Вони повернули всі борги, які прив’язували їх до британської королівської родини, повідомляє СобКор.

Справа в тому, що ще під час життя в Великобританії, вони отримали бюджетні гроші на ремонт в їх резиденції Фрогмор-гаус, розташованій на території Віндзорського замку. Проте, вони не стали довго насолоджуватися свіжим ремонтом та поїхали на батьківщину Меган Маркл.

Це не звільнило їх від необхідності повернути витрачені 3 мільйона доларів. Спочатку було вирішено, що принц Гаррі віддаватиме гроші впродовж 11 років. Проте. Після того як подружжя підписало контракт з Нетфлікс, у них з’явилася достатня сума грошей для того, щоб швидко погасити заборгованість та повернути короні все до останньої копійки. Ще одне джерело їх доходу – біографія «Набуття свободи», яку видали на початку серпня.

Читайте також: Розкриті пікантні подробиці весільної церемонії принца Гаррі та Меган Маркл. Фото

Нагадаємо, що нещодавно принц Гаррі і Меган Маркл витратили чималу суму на новий будинок в містечку Санта-Барбара, штат Каліфорнія.


Вернуться назад