Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/user2955/sobkor.net/engine/classes/templates.class.php on line 243 Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/user2955/sobkor.net/engine/modules/sitelogin.php on line 153 DataLife Engine > Версия для печати > В Україні виявили нову мутацію штаму "Дельта"
DataLife Engine > Главная / Общество > В Україні виявили нову мутацію штаму "Дельта"

В Україні виявили нову мутацію штаму "Дельта"

Вірус викликає тяжкий перебіг хвороби.

В Україні циркулює 12 варіантів штаму "Дельта". Один з них потрапив в Україну з Росії. Про це повідомляють у Інституті молекулярної біології та генетики НАН України, повідомляє СобКор.

Науковці провели дослідження 74 зразків, які взяли у пацієнтів з 9 регіонів України. Дослідження проводили з 18 листопада по 1 грудня. Як визначили вчені, всі 100% зразків є варіантами штаму "Дельта".

Примітно, що виявили новий для України варіант "Дельта"-штаму AY.122. Він активно поширився в Росії. Серед особливостей штаму важкий перебіг хвороби, висока швидкість інфікування та підвищений рівень смертності.

Варіант AY.122 вже поширився у Дніпрі, Сумах, Полтаві, Миколаєві, Житомирі та Одесі. Саме цей штам може бути причиною високого рівня смертності.

Читайте також: Ціни на газ встановили рекорд: за тисячу кубометрів просять 2100 доларів

В рамках дослідження не зафіксували жодного випадку "Омікрону". Раніше цей штам виявили у українця, який повернувся з ОАЕ. В найближчі тижні "Омікрон" стане домінуючим в Європі.
Вернуться назад