DataLife Engine > Главная / Общество > В Україні лише 7% випадків коронавірусу - завезені

В Україні лише 7% випадків коронавірусу - завезені

Важливо дотримуватися простих правил.

У Центрі громадського здоров'я МОЗ оприлюднили свіжу статистику щодо коронавірусу. За даними Центру, в Україні лише 7% випадків COVID-19 були завезені мандрівниками з інших країн. 93% хворих заразилися вже всередині країни, повідомляє СобКор.

Згідно з повідомленням Центру громадського здоров’я у 7% хворих симптоми розпочалися у межах 14 днів після повернення в Україну.

У ЦГЗ також нагадали, що коронавірус поширюється крапельним і контактним шляхами. Заразитися можна через потрапляння вірусу на слизові оболонки очей, носа і рота. Найчастіше інфікування відбувається при контакті з хворою людино на відстані менше метра.

Для того, щоб убезпечити себе від інфікування спеціалісти рекомендують менше контактувати з людьми, частіше мити руки, використовувати дезінфектор з вмістом спирту не менше 60%. Важливо дотримуватися дистанції та самоізолюватися у разі появи респіраторних симптомів.

Читайте також: Кабмін прийняв рішення про продовження карантину

Нагадаємо, що станом на 23 квітня в Україні вже 7170 випадків коронавірусу. Лише за останню добу зафіксували 578 випадків. 187 людей з COVID-19 померли, ще 504 – вилікувалися.Вернуться назад