DataLife Engine > Главная / Политика > У нардепа Новинського виявили коронавірус

У нардепа Новинського виявили коронавірус

У нардепа Новинського виявили коронавірус
У нього немає жодних симптомів.

Позафракційний народний депутат Вадим Новинський здав тест на коронавірус. Він виявився позитивним. Про зараження COVID-19 повідомив сам народний депутат на своїй сторінці в Facebook, повідомляє СобКор.

Він заявив, що пройшов тестування згідно з вимогами Міністерства охорони здоров’я про перевірку контактів людей, у яких виявлено COVID-19. Попри позитивний тест, Новинський не відчуває жодних симптомів коронавірусу. Його температура тримається у межах норми – 36,8°С.

Парламентарій також зробив комп’ютерну томографію легень. Жодних відхилень не виявили. Новинському зробили повторне тестування. До його результатів лікарі не роблять жодних висновків та прогнозів. Декілька днів нардеп проведе під їх наглядом. Вадим Новинський заявив, що всі люди, з якими він контактував, теж пройдуть тестування.

Він також відповів, чи пов’язане його зараження зі спалахом коронавірусу в Києво-Печерській лаврі. За словами Новинського, «навколо Лаври нині надто багато спекуляцій».

Відомо, що 14 квітня Новинський зустрічався з предстоятелем УПЦ МА Онуфрієм. Він передав для вірян 850 тисяч медичних масок.

Читайте також: Глава МОЗ провів брифінг щодо ситуації з коронавірусом в Україні

Нагадаємо, що у Лаврі зафіксували вже майже сто випадків коронавірусу.Вернуться назад